PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837816}

Asystentka

The Assistant
6,1 5 523
oceny
6,1 10 1 5523
7,6 29
ocen krytyków
Asystentka
powrót do forum filmu Asystentka

Nudy

ocenił(a) film na 3

Ten film ciągnie się potwornie i nic sie nie dzieje, Kończy się i nie zostawia po sobie nic po za wrazeniem o straconym czasie

ocenił(a) film na 3
ChrisKrasz

Dokładnie mam podobne odczucia. Jestem cierpliwa w trudnych, ciężkich filmach. I wytrwałam do końca, niestety ten film, wg mnie to porażka. Zakończenie nijakie. Był sobie i film i znikł.

jackie111

Zgadzam się tutaj z Wami.
Choć poruszony problem jest ważny i ukazany dobrze, to nie zmienia to tego, że film jest po prostu niemiłosiernie nudny i co gorsza kończy się nijak.

Główna aktorka z jednej strony zagrała dobrze, ale jako że jestem osobą w miarę pozytywnie nastawioną do życia, to patrzenie na jej smętny wyraz twarzy było bardzo męczące.
W połowie oglądania pomyślałem sobie "ok, dobrze, no jest nudno, akcja jak flaki z olejem, ale jest to pewnie jakieś jedynie podprowadzenie do tego, co zaraz zacznie się dziać".
I gdyby tak jeszcze coś faktycznie się zadziało..... - nie wiem, np zabiła te nową asystentkę, albo zrobiła coś szefowi, to to nawet by pasowało i nadało temu tytułowi jakiś większy charakter i całościowo dałoby się go lepiej ocenić.
A tymczasem nie dostaliśmy praktycznie nic, poza jakkolwiek psychologicznie niezłym obrazem (to obiektywnie przyznam), to dusznym i męczącym, jak ta jej praca i jak całe to biuro ze wszystkimi pracownikami.

Ale w tym wszystkim była jednak jedna scena, że paradoksalnie się fajnie uśmiałem :) To jak pisała przeprosiny i jak koledzy przez ramię podpowiadali jej, jakich ma użyć zwrotów :) To było dobre :D

yuflov

Zabić asystentkę albo szefa? To nie bajka a życie.

JLaw

a konkretnie to nawet film ;)

ocenił(a) film na 7
ChrisKrasz

Tam się dzieje wszystko. Jest tak gęsta atmosfera, że aż można ciąć powietrze nożem. Przez tak niesprawiedliwie niskie oceny zaniża się średnia bardzo dobrego filmu. Nie musi być akcji i strzelanki żeby coś się "działo".

ocenił(a) film na 3
Aryadne

To że się Tobie spodobał , no cóż .. Jakoś innym nie .

ocenił(a) film na 7
ChrisKrasz

Innym z tego wątku ;) Warto spojrzeć na oceny krytyków, nie tylko na filmwebie ale i na świecie. No cóż...

ocenił(a) film na 3
Aryadne

No ale czy chcesz mnie przekonać ? Mnie bardzo się spodobała Julia Garner w serialu Ozark . Liczyłem na jej swietna rolę w tym filmie . Dostałem ciepła i mdłą zupkę . Grała bez wyrazu za który winię nie ją a scenariusz . Film słaby a szkda , bo zmarnowany potencjal .

ocenił(a) film na 7
ChrisKrasz

Nie mam zamiaru do czegokolwiek przekonywać kogoś kto dał temu wspaniałemu obrazowi 3; po prostu wyrażam swoją opinię. Garner w tym filmie dałam 9, jest wręcz fenomenalna.

ocenił(a) film na 3
Aryadne

Trudno . Pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 7
ChrisKrasz

Również pozdrawiam o życzę jak najwięcej ciekawych seansów :)

Aryadne

Warto mieć swoje zdanie a nie zapiać od krytyków.

ChrisKrasz

Zgadzam się. W tym filmie nic się nie zdarzyło. Bohaterka nie wywołuje pozytywnych emocji ani nie jest mi jej szkoda, bo nie umie sama o siebie zadbać. Ciężka atmosfera jest, owszem, ale po co? Nie zachodzi w bohaterach żadna przemiana i wygląda na to, że nie zajdzie. Ot oglądanie dnia pracy z życia kogoś, kto daje sobą pomiatać.

ocenił(a) film na 3
ChrisKrasz

Podpisuję się. Nudy takie, że idzie zasnąć.

ocenił(a) film na 1
sweet_anger

Wytrzymałem 40 minut

ocenił(a) film na 1
ChrisKrasz

Zgadzam się. Obejrzałem do połowy.

ocenił(a) film na 1
ChrisKrasz

Zgadzam się. Film jest nudny. Obejrzałem do połowy.

ocenił(a) film na 8
ChrisKrasz

Fakt - dla kogoś, kto całe życie sprzedaje zapiekanki film raczej niezrozumiały.

ocenił(a) film na 3
mak65

Nie zamierzam Ci współczuć . Każdy zawód wymaga szacunku .

ocenił(a) film na 8
ChrisKrasz

A co szacunek ma wspólnego z wykształceniem i erudycją?

ocenił(a) film na 3
mak65

Myslę że można być bardzo wykształconym i i bardzo bogatym a chamem kompletnym A raczej trudno spodziewać się szacunku od chama . Erudycji czasem tak .

ocenił(a) film na 8
mak65

Zgadzam się z Tobą, atmosferę tego filmu zrozumieją osoby tylko z niektórych środowisk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones